فروش و نصب آیفون تصویری

فروش و نصب آیفون تصویری

فروش و نصب آیفون تصویری با پارسیان تعمیر

شرکت پارسیان تعمیر همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات فروش و نصب آیفون تصویری در تهران هست. مطمئناً به عنوان یک مشتری انتظار دارید که نصب آیفون تصویری‌تان در کم ترین زمان ممکن حل شود و هم چنین با هزینه‌ ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریانمان را درک می‌ کنیم و به شما این تضمین را می‌ دهیم که متخصصین ما در زمینه نصب آیفون‌ های تصویری مختلف حرفه‌ ای هستند و بهترین خدمت را به شما ارائه می‌ دهند.

تمامی خدمات پارسیان تعمیر دارای تضمین کتبی ۶ ماهه می‌ باشد و فقط با یک تماس تا کم تر از دو ساعت در هر منطقه از تهران، متخصص آیفون تصویری پارسیان تعمیر در محل شما خدمتتان می‌رسد.

فروش و نصب آیفون تصویری
فروش‌ونصب آیفون تصویری

فروش و نصب آیفون تصویری با برندهای مختلف

در بازار ایران با تنوع زیادی از برند ها و مارک‌ های مختلف در مورد آیفون تصویری رو به رو هستیم.

برند هایی که شرکت پارسیان تعمیر خدمات فروش‌ و نصب آیفون تصویری آن‌ ها را انجام می‌ دهد شامل موارد زیر است:

 • فروش و نصب آیفون تصویری کوماکس COMMAX
 • فروش و نصب آیفون تصویری تابا الکترونیک
 • فروش و نصب آیفون تصویری الکتروپیک
 • فروش و نصب آیفون تصویری سامسونگ SAMSUNG
 • فروش و نصب آیفون تصویری آلدو ALDO
 • فروش و نصب آیفون تصویری هیوندای HYUNDAI
 • فروش و نصب آیفون تصویری کالیوز
 • فروش و نصب آیفون تصویری تک نما
 • فروش و نصب آیفون تصویری سیماران
 • فروش و نصب آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI
 • فروش و نصب آیفون تصویری کوکوم

چه خدماتی در زمینه نصب آیفون تصویری ارائه می‌شود؟

متخصصان پارسیان تعمیر تمامی خدمات مرتبط با نصب، سرویس و تعمیر آیفون تصویری را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌ دهند. بخشی از این خدمات را در زیر با هم مرور می‌ کنیم:

آیفون تصویری
نصب آیفون تصویری

 

 • راه‌ اندازی و نصب آیفون تصویری
 • راه‌ اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم‌کشی آیفون تصویری و صوتی
 • سرویس و تعمیر آیفون تصویری
 • راه‌ اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم‌ کشی انواع آیفون صوتی
 • ترسیم نقشه آیفون صوتی دو طبقه
 • ارائه نقشه سیم‌ کشی آیفون صوتی یک طبقه و دو طبقه

نصب آیفون تصویری توسط متخصص آن

نصب آیفون تصویری و نصب آیفون صوتی یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزی است. یکی از دغدغه‌ های ما داشتن امنیت و حفظ حریم خصوصی است که می‌ توان با نصب آیفون تصویری و حتی نصب آیفون صوتی در ساختمان تا حدودی این امنیت را تأمین نمود. با نصب آیفون تصویری، علاوه بر صوت فرد، می‌ توانید تصویر چهره آن را مشاهده کنید و در برخی مدل‌ های جدید، می‌ توانید از صورت فرد عکس بگیرید تا صورت حادث شدن موردی، از آن استفاده کنید. 

نوع نصب آیفون تصویری برای مدل‌ های مختلف کمی متفاوت است. مثلاً نصب آیفون تصویری کوماکس با نصب آیفون تصویری تابا فرق دارد؛ بنابراین نصب آیفون تصویری مزایای بیش تری نسبت به نصب آیفون صوتی دارد؛ اما نصب آیفون صوتی ارزان‌ تر است.

عوامل مؤثر بر هزینه فروش‌ و نصب آیفون تصویری

همان‌ طور که می دانید هزینه نصب آیفون تصویری در زندگی آپارتمانی امروز تنها متوجه شما نیست و تمامی اعضای یک ساختمان را با خود درگیر خواهد کرد. این هزینه عوامل بسیار متعددی را شامل می‌ شود و فاکتور های متنوعی در تعیین آن مؤثر اند. در ادامه به شما خواهیم گفت که اجرت نصب آیفون تصویری بر چه اساس تعیین می‌ شود.

تعداد واحد ها و عمر ساختمان

در این جا ما با دو مسئله رو به رو هستیم. یکی تعداد واحد ها و دیگری عمر ساختمان. این که تعداد واحد ها چگونه هزینه نصب آیفون تصویری را برای شما تعیین می‌ک ند که روشن است ولی در خصوص عمر ساختمان هنوز به توضیح نیاز است.

ساختمان‌ های قدیمی در اغلب موارد برای نصب آیفون تصویری به سیم‌ کشی مجدد نیاز دارند. علاوه بر این نصب آیفون در این شرایط به صورت روکار انجام می‌ شود و به داکت کشی نیازمند است. این موارد قیمت نصب آیفون تصویری شما را بالا تر خواهد برد.

قیمت نصب آیفون تصویری بر اساس محله

نرخ نصب آیفون تصویری یک رقم مشخص نیست و بیش تر یک بازه قیمتی را دربر می‌گیرد. یکی از فاکتور هایی که تعیین می‌ کند هزینه نصب آیفون تصویری شما در کدام بخش این بازه قرار دارد، محله شما است. به طور کلی می‌ توان گفت که هر چه قیمت متراژ زمین در محله شما بیش تر باشد دستمزد نصب آیفون تصویری برای شما بیش تر خواهد بود.

آیفون تصویری
قیمت آیفون تصویری

هزینه نصب آیفون تصویری بر اساس برند

نکته جالب در خصوص اجرت نصب آیفون تصویری این است که تا حد بسیار زیادی شکل نصب آن به برند آیفون انتخابی شما بستگی دارد. به طور کلی برندی که انتخاب کردید بخشی از هزینه شما را تعیین خواهد کرد.

به ‌عنوان ‌مثال هزینه نصب آیفون تصویری تابا با قیمت نصب آیفون تصویری سیماران و با هزینه نصب آیفون تصویری الکتروپیک متفاوت است و ممکن است متخصص هزینه دیگری را به شما اعلام کند.  

آیا هزینه‌ ایاب و ذهاب ازجمله عوامل مؤثر بر هزینه نصب آیفون تصویری است؟

در اغلب موارد خیر. هزینه‌ ایاب و ذهاب همراه با هزینه نصب آیفون تصویری برای شما محاسبه خواهد شد. با این وجود ممکن است در مواردی که نصاب نیازمند رفت‌ و آمد های چند روزه باشد و یا مسیر طولانی باشد از شما هزینه‌ ای جداگانه جهت ایاب و ذهاب درخواست کند. حتماً این مورد را قبل از درخواست متخصص طی تماس با او چک کنید و اگر هزینه‌ ایاب و ذهاب به نظرتان به صرفه نیامد با یک متخصص دیگر مشورت کنید.

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
معرفی و مقایسه انواع برند های آیفون تصویری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *