تعمیرکار پکیج

خدمات تعمیرکار پکیج

چه زمان به تعمیرکار پکیج نیاز داریم؟

تعمیرکار پکیج به شخصی گفته می شود که به صورت کامل با ساختار پکیج آشنایی دارد و می تواند در کم ترین زمان مشکل پکیج شما را بر طرف کند.

از این رو باید شما به عنوان یکی از مصرف کننده های پکیج مشکلات این محصول را شناسایی و بررسی نمایید تا در صورت نیاز با مراکز تعمیر پکیج مانند پارسیان تعمیر تماس بگیرید.

تفاوتی ندارد که پکیج دویاری شما از چه برندی است و یا حجم آن چقدر می باشد. همین طور هیچ فرقی ندارد که از پکیج برای چه مکانی استفاده می کنید.

پکیج، به طور کلی یک دستگاه پر مصرف است که تقریبا در تمامی فصول سال می تواند از آن استفاده نمود. در ماه های گرم سال در جهت تولید آب گرم مصرفی و در فصول سرد برای گرمایش رادیاتور و شوفاژ و همین طور گرم نمودن محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

این استفاده مداوم از پکیج باعث می شود تا با گذشت زمان، عمر پکیج کوتاه تر شود و بیش تر نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کند. هم چنین وجود رسوبات و مواد معدنی محلول در آب باعث ایجاد رسوبات در سیستم لوله کشی پکیج شده و کم کم دستگاه از کار خواهد افتاد.

از این رو باید برای نگهداری صحیح و طولانی مدت از این دستگاه، به صورت دوره ای اقدام به سرویس آن نمایید. شما هر زمان که متوجه علائم زیر شدید، باید اقدام به سرویس پکیج کنید:

 • رادیاتور ها گرم نمی شوند.
 • آب مصرفی بهداشتی گرم نمی شود.
 • شعله اصلی پکیج کوتاه و کم است.
 • پکیج انفجاری روشن می شود.
 • فشار آب گرم مصرفی کم شده است.
تعمیرکار پکیج
چه زمان نیاز به خدمات تعمیرکار پکیج داریم؟

منظور از سرویس دوره ای و کامل پکیج دیواری چیست؟

همان طور که می دانید به طور کلی، دو نوع سرویس برای پکیج ها با نام های سرویس کامل پکیج و سرویس دوره ای پکیج وجود دارد. از این رو در ادامه توضیح بیش تری در جهت معرفی و شرح این دو نوع سرویس پکیج خواهیم داد:

سرویس کامل پکیج

در سرویس کامل پکیج، دستگاه شما به صورت کامل توسط سرویس کار مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد. در این روش تمامی قطعات و اتصالات باید کامل مورد کنترل قرار بگیرند.

در صورت نیاز با استفاده از اسید، رسوب ایجاد شده در مسیر لوله ها باید به خوبی تمیز شوند. همین طور در صوریت که قطعه ای از ساختار پکیج دچار آسیب شده باشد و یا فرسوده شده باشد، تعویض می شود. تمامی این بازرسی ها توسط سرویسکار مجرب و به صورت سالیانه انجام می پذیرد.

سرویس دوره ای پکیج

در این نوع از سرویس پکیج، سرویس پکیج به فاصله زمانی ۶ ماه و به طور معمول با تغییر فصل و حالت پکیج از تابستانه به زمستانه و یا بالعکس انجام می پذیرد.

سرویس پکیج شامل چه مراحلی می شود؟

مراحلی را که باید یک سرویس کار پکیج دیواری برای سرویس پکیج انجام دهد را در ادامه برای شما آورده ایم:

 • هوا گیری پکیج
 • رسوب زدایی پکیج
 • کنترل فشار آب
 • بررسی حرارت پکیج
 • کنترل دودکش ها
 • بررسی محور پمپ سیرکولاتور
 • تنظیم شیر گاز
 • کنترل گردش هوای پکیج

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه سرویس و تعمیر پکیج به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال باید ابتدا پکیج توسط تعمیرکار مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد. چرا که عیب یابی اصولی یکی از تخصص های اصلی سرویس کار پکیج می باشد.

از این رو پس از مشخص شدن مشکل پکیج، می توان برای آن هزینه ای را مشخص نمود. توجه داشته باشید که امکان دارد دستگاه پکیج شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. که هر قطعه و هر بخش از پکیج دارای قیمتی متفاوت می باشد.

به همین خاطر نمی توان هزینه ای مشخص را برای سرویس و تعمیر پکیج مشخص نمود. لذا باید پس از عیب یابی تخصص سرویس کار پکیج، قیمت نهایی به مصرف کننده اعلام شود.

چگونه می توانیم از خدمات پارسیان تعمیر استفاده کنیم؟

پارسیان تعمیر یکی از مراکز تعمیرات پکیج به شمار می آید که با به کار گیری تعمیرکاران ماهر، به سرویس و تعمیر انواع پکیج ها می پردازد.

تمامی هزینه هایی که سوی سرویس کاران پارسیان تعمیر در جهت سرویس و تعمیر پکیج دریافت می شود، کاملا منصفانه و بر طبق مصوبه های اعلام شده در سال جاری می باشد. هم چنین لازم است بدانید که سرویس کاران پارسیان تعمیر، از قطعات و لوازم های اورجینال و فابریک پکیج شما استفاده می نمایند.

شما می توانید با شماره های درج شده در سایت، به راحتی با پارسیان تعمیر تماس بگیرید تا در عرض کم تر از دو ساعت، خدمات سرویس و تعمیر پکیج را در خانه و یا محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

یکی از مزیت های استفاده از خدمات پارسیان تعمیر، اعزام تعمیرکار و سرویس کار به محل می باشد که همین امر می تواند در صرف انرژی و هزینه های رفت و آمد برای شما صرفه جویی کند.

تعمیرکار پکیج
چگونه می توانیم از خدمات تعمیرکار پکیج پارسیان تعمیر استفاده کنیم؟تعمیرکار پکیج
پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
تعمیر شبانه روزی پکیج
این نوشته در پکیج ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *