تعمیرکار آیفون تصویری

تعمیرکار آیفون تصویری

ویژگی های یک تعمیرکار خوب

 1. ابزار و محیط کار فنی را مرتب، تمیز و دسته بندی شده داشته باشد
 2. ایمنی کار را برای خود و همه رعایت کند و از ابزار تخصصی و صحیح استفاده نماید.
 3. با استفاده از آموزش‌ها، راهنماهای رسمی تعمیرات و ابزارها و روش‌های تخصصی کار را سریع، درست و دقیق انجام دهید.
 4. کار را در زمان وعده داده‌شده به پایان رسانده و تحویل دهید.
 5. پس از اتمام کار یک‌بار کل مراحل و کارها را مجدداً بررسی و چک کند
 6. قطعات تعویض شده را نگه‌داشته و درصورتی‌که لزوم برای اطمینان خاطر به مشتری نشان داده و توضیح دهید مشکل آن‌ها چه بوده است.
 7. استاندارد کارکنید و گزارش تعمیرات را برای هر کار بنویسید.

تفاوت نصاب آیفون تصویری و تعمیرکار آیفون تصویری

بین نصاب آیفون تصویری و تعمیرکار آیفون تصویری تفاوت‌های زیادی وجود دارد زیرا نصاب در نصب اولیه آیفون تصویری تمامی تجهیزات و قطعاتی که در دست دارد نو هست و مدار نصب برای یک نصاب آیفون تصویری کاملاً واضح است.

بهترین نصاب آیفون تصویری

ازآنجایی‌که سیستم آیفون‌های تصویری یک سیستم برقی دی سی و ای سی می‌باشد. پس حتماً این شخص باشد تمامی سیستم‌های برقی را آموخته باشد زیرا امروزه بسیاری از مردم دست به هر کاری می‌زنند و فکر می‌کنند مهارت هر کاری رادارند.

بهترین تعمیرکار آیفون تصویری

اگر از هر فردی بپرسید که تعمیرات آیفون تصویری سخت‌تر است یا نصب آن، قطعاً به شما خواهد گفت تعمیرات زیرابه شناختن تمامی قطعات برقی و نحوه کار آن‌ها نیاز است. پس یک تعمیرکار ماهر آیفون تصویری، کسی است که تمامی این تجهیزات برقی و نحوه کار با آن‌ها را بلد باشد بشناسد.

یک تعمیرکار آیفون تصویری حداقل زمان را نیاز دارد تا این کار را به نحو احسنت انجام دهد تا هم به دیگر واحدها آسیب نرسد و هم خسارت مالی زیادی به سیستم وارد نشود.

متأسفانه تعمیر یک سیستم آیفون تصویری بسیار حساس است زیرا در این سیستم کلیه واحدها به یک شبکه متصل می‌شوند و اگر تعمیرکار آیفون تصویری در کار خود حرفه‌ای نباشد ممکن است با یک اشتباه کوچک تمامی سیستم را از کار انداخته و اگر بدبینانه نگاه کنیم ممکن است کلیه مانیتورهای داخلی آیفون تصویری واحدها را بسوزاند.

بایدها و نبایدها در انتخاب تعمیرکار آیفون تصویری

تعمیرکار آیفون تصویری
تعمیرکار آیفون تصویری
 • قبل از شروع به کار یک نصاب یا تعمیرکار آیفون تصویری باید از او ضمانت انجام صحیح کار بگیرید که در صورت به بار آوردن خرابی در سیستم پاسخگو باشد.
 • یک کارشناس و تعمیرکار آیفون تصویری حرفه ای انتخاب کنید.
 • به افراد متفرقه و کسانی که سررشته‌ای در این حرفه ندارند تعمیر یا نصب آیفون تصویری خود را نسپارید
 • رزومه کاری او را در کارهای قبلی و پروژه‌های قبلی و متفاوت او دیده باشد.
 • در تعمیر یا نصب آیفون تصویری ضمانت مدت‌داری دهد که قطعه تعویض یا تعمیر شده دیگر خراب نشود

چه زمانی با تعمیرکار آیفون تصویری تماس بگیریم؟

تعمیرکار آیفون تصویری می تواند همه مشکلات مربوط به آیفون تصویری شما را برطرف کند. در ادامه مشکلات رایج آیفون تصویری را بیان کرده ایم. در صورتی که با هر یک از این موارد مواجه شدید، لازم است با یک تعمیرکار آیفون تصویری تماس بگیرید. تعمیرکاران پارسیان تعمیر در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

 • یکی از مواردی که ممکن است برای آیفون تصویری پیش آید این است که آیفون، تصویر را به خوبی نشان ندهد. به این معنی که رنگ ها تغییر کرده اند و یا اینکه تصویر واضح نیست.
 • ایراد دیگر این است که دکمه در باز کن ، به درستی عمل نکند و نتواند درب را باز کند.
 • مشکل دیگری که ممکن است پیش بیاید، شنیدن صدای خش خش است.
 • مانیتور یکسره روشن می ماند و بعد از ۹۰ ثانیه خاموش نمی شود.
 • فقط دکمه زنگ عمل می کند و بقیه کارایی آیفون مختل شده.
 • زنگ خوردن یکسره واحد ها یکی دیگر از این ایرادات است.
 • زمانی که آیفون در را باز می کند، تصویر قطع می شود.
 • کم و ضعیف شدا صدای آیفون تصویری
 • قطعی صدای آیف.ن تصویری
 • زنگ نخوردن آیفون تصویری
 • و ایرادات دیگر

خدمات تعمیرکار آیفون تصویری

خدماتی که تعمیرکار آیفون تصویری پارسیان تعمیر به شما ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

تعمیرکار آیفون تصویری
تعمیرکار آیفون تصویری
 • نصب، سرویس و تعمیرات آیفون تصویری در محل 
 • راه اندازی و نصب آیفون تصویری
 • سرویس و تعمیر انواع پنل آیفون تصویری
 • رفع ایراد صدا و تصویر در آیفون تصویری
 • سیم کشی آیفون تصویری
 • نصب آیفون تصویری تابا
 • نصب آیفون تصویری الکتروپیک
 • تعمیرات و نصب آیفون کوماکس
 • نصب آیفون تصویری آلدو
 • نصب آیفون تصویری سیماران
 • نصب آیفون تصویری سوزوکی
 • نصب آیفون تصویری کنوی
 • نصب آیفون تصویری کامکث
 • نصب آیفون تصویری تکنما
 • ارائه‌ی فاکتور و ضمانت نامه معتبر
 • گارانتی کتبی ۶ ماهه
 • ارائه‌ی خدمات در محل و با بهترین قطعات
 • قیمت دهی آنی و در لحظه

علت قطع شدن صدای آیفون

۱ دلیل اول: خراب شدن شاسی زنگ

۲ علت دوم: خراب شدن سوئیچ

۳ علت سوم: خراب شدن برد صدا مانیتور

۴ علت چهارم: خراب شدن اسپیکر

۵ علت پنجم: مشکل در سیم‌کشی

تعمیرات مانیتور داخلی آیفون تصویری

مانیتور داخلی واحدها معمولاً بیشتر مورد خرابی قرارگرفته و باید حتماً به این نکته توجه نمود که خرابی مانیتور داخلی واحدها مربوط به همان واحد بوده و درصورتی‌که دیگر واحدها نیز دچار خرابی مشترک می‌باشند مشکل از تعمیرات مانیتور آیفون داخل واحدها نیست.

مانیتور داخلی معمولاً از سه بخش کلی تشکیل می‌شوند.

 • برد تغذیه مانیتور داخلی
 • برد صدا واصلی آیفون
 • برد تصویر و مانیتور

در برخی مدل‌ها تعداد بردهای داخلی مانیتور بیشتر هست و برد ذخیره عکس که مابین برد اصلی و مانیتور قرار دارد نیز به آن‌ها افزوده می‌شود.

نکات کلیدی که تعمیرکار آیفون تصویری باید بداند

هر تعمیرکاری علاوه بر تجربه و دانشی که در زمینه تعمیرات تخصصی آیفون تصویری به آن دست می یابد به برخی نکات کلیدی و ارزشمند نیز دست می یابد که در اینجا چند نکته کلیدی در تعمیرات تخصصی آیفون تصویری را نام میبریم:

 1. در تعمیر یک برد اس ام دی آیفون تصویری هیچ گاه از درجه باد بالا استفاده نکنید! چراکه این فشار باد باعث بلند کردن قطعات ریز اس ام دی میگردد و گاها این قطعات از میزکار گم میشوند. بهترین درجه فشار ۲ می باشد.
 2. در تعمیرات رگولاتورها و ترانزیستورها و تمام قطعات دارای حرارت در آیفون تصویری سعی نمایید از هدسینگ جهت خنک نمودن برد استفاده نمایید! چراکه بودن هدسینگ طول عمر قطعه را چند برابر می نماید.
 3. در استفاده از هدسینگ در آیفون های تصویری از خمیر یا چسب سیلیکن استفاده نمایید. چرا که چسب یا خمیر سیلیکن انتقال حرارت را به راحتی انجام میدهد و تعمیرات اصولی میگردد.
 4. هیچ گاه در تعویض قطعات ساده از هیتر استفاده نکنید! چراکه استفاده بیش از حد از هیتر در تعمیرات تخصصی آیفون تصویری باعث خرابی PCB برد آیفون تصویری می گردد. تعمیرکاران حرفه ای همیشه از هویه استفاده میکنند.
 5. همیشه جهت تعمیر میکروفن و یا تعویض آن ، پشت آن را با چسب حرارتی بپوشانید! این کار سبب از بین رفتن صدای صوت شدید می گردد. میکروفن ها از نوع خازنی بوده و خاصیت خازنی موجود در هوای مرطوب باعث ایجاد نویز در صدا میگردد.
 6. همواره سعی نمایید در تعمیرات صدای آیفون تصویری اگر نیاز به تعمیر هوک دارید آن را تعویض نمایید! چراکه شستشوی هوک نهایتا برای چند ماه دوام خواهد آورد.
 7. در خرابی های رگولاتورها اگر ولتاژ ورودی شما بالاتر از حد استاندارد است سعی نمایید از مقاومت جهت کم نمودن ولتاژ ورودی به رگولاتور استفاده نمایید چراکه این کار سبب طول عمر بالای قطعه میگردد.
 8. در تعمیرات پنل آیفون های تصویری تابا توجه داشته باشید که ولتاژ ورودی به پنل جهت تغذیه دوربین نیز استفاده میگردد. در صورت خرابی ترانس دوربین نیز قطع میگردد.
 9. صدای هم هم و صوت همیشه از میکروفن است پس ابتدا در تعمیر صدای خر خر یا هم هم در آیفون تصویری ابتدا میکروفن را تعویض نمایید.
 10. خرابی مشترک در ساختمانها یا واحدها مربوط به پنل می باشد و کمتر پیش خواهد آمد که تمام واحدها معیوب باشند.
 11. آیفون های تصویری چهارسیمه متاسفانه مشکل تداخل زنگ هنگام نشان دادن تصویر دارند. یعنی اگر سه واحد در حال تماشای تصویر باشند  و شخصی واحد  دیگری را بفشارد تمام آن چهار واحد زنگ خواهد خورد. پس این ایراد در تمام آیفون های چهارسیمه موجود است و اگر چنین مشکلی حتی هنگام روشن نبودن تصویر واحدها داشتید حتما ارتباط شما با پنل توسط هوک قطع نمیگردد.
 12. در تعمیر خرابی مربوط به صدای رفت و برگشت باهم معمولا در داخل مانیتورها مربوط به خازن های میکروفاراد پایین است.
 13. همواره هنگام نداشتن تصویر در ابتدا ولتاژ ورودی به برد تصویر را توسط سیم های مشکی و قرمز چک نمایید.
 14. بردهای دوربین پنل و بردهای تصویر قطعات بسیار حساسی هستند همواره توجه داشته باشید که قبل از شروع به تعمیرات تخصصی آیفون تصویری تمام عملکرد برد را بشناسید. این عملکردها در دوره آموزش تخصصی تعمیرات تخصصی آیفون تصویری ذکر میگردد.
 15. اگر بردی را نتوانستید تعمیر نمایید همواره در تلاش برای تعمیر آن باشید نه تعویض! تعویض قطعات آیفون تصویری سبب میگردد از دنیای حرفه ای بردها و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری عقب بمانید.

هزینه تعمیرکار آیفون تصویری چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیرکار آیفون تصویری به چه عواملی بستگی دارد؟ در گذشته که بیشتر خانه ها به صورت ویلایی و حیاط دار ساخته می شدند لزوم نصب آیفون صوتی و تصویری کمتر حس میشد اما امروزه که بیشتر خانه ها به شکل آپارتمان های چند طبقه ساخته می شوند آیفون و تعمیر آیفون تصویری اهمیت بسیار زیادی دارد. قیمت تعمیر آیفون تصویری به فاکتورهایی زیادی وابسته است. برای مشخص کردن قیمت تعمیرات آیفون تصویری باید موارد مختلفی همچون نوع خرابی و تعمیر، میزان آسیب وارد شده و نوع آیفون را در نظر بگیرید.

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام تعمیر لوازم مطرح می شود بحث هزینه ها است. قیمت تعمیر آیفون تصویری با توجه به قیمت قطعه ای که از کار افتاده است تعیین می شود. بدیهی است که اگر قیمت قطعه ی خراب شده زیاد باشد، هزینه تعمیرات آیفون تصویری نیز بیشتر می شود و در صورتی که یکی از قطعات جزیی و ارزان قیمت خراب شده باشد هزینه تعمیر آیفون تصویری کمتر خواهد بود.

تعمیرکار آیفون تصویری
تعمیرکار آیفون تصویری

آیفون های صوتی در گذشته کاربرد بیشتری داشتند اما در حال حاضر استفاده از آیفون های تصویری بیشتر است و تقریبا همه ی آپارتمان ها مجهز به آیفون تصویری هستند. قیمت تعمیرات آیفون تصویری کوماکس با توجه به قیمت های روز بازار انجام می شود. با افزایش قیمت قطعات بدون شک هزینه تعمیر آیفون تصویری نیز افزایش می یابد.

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات آیفون تصویری

 1. قیمت قطعه یا قطعات خراب شده بر هزینه ها تاثیر دارد.
 2. قیمت تعمیرکار آیفون تصویری بر هزینه ها موثر است.
 3. نوع آیفون تصویری بر هزینه تعمیرات آیفون تصویری موثر است.

یکی از بهترین ویژگی های آیفون های تصویری قابلیت مشاهده ی افراد پشت در و مشاهده ی قسمت های اطراف درب خانه است. برخی آیفون های تصویری قابلیت اتصال به تلفن همراه را دارند و می توانید با وصل کردن آیفون تصویری به گوشی همراهتان تصاویر را در گوشی خود مشاهده کنید. قیمت تعمیر آیفون تصویری تابا نیز مانند سایر آیفون های تصویری به نرخ دستمزد تعمیرکار آیفون تصویری و نرخ قطعات و لوازم جانبی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیرات آیفون تصویری سیماران نیز باید با تعمیرکار آیفون تصویری مشورت کنید.

تعمیرکار آیفون تصویری در تهران

آیفون‌های تصویری هم مانند هر وسیله‌ی الکتریکی دیگری؛ نیاز به سرویس و نگهداری دارند. با گذشت زمان و بالا رفتن عمر دستگاه طبیعی است که مشکلاتی برای دستگاه پیش آید. در صورت بروز ایراد یا مشکل در دستگاه شما بی‌شک تعمیر کردن دستگاه مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود و هزینه‌ای که شما باید برای خرید و نصب یک آیفون تصویری جدید متحمل شوید بیش از تعمیر دستگاه فعلی شماست.

شرکت پارسیان تعمیر همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری در تهران هست. مطمئنا به عنوان یک مشتری انتظار دارید که مشکل آیفون تصویریتان در کمترین زمان ممکن حل شود و همچنین با هزینه‌ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریانمان را درک می‌کنیم و به شما این تضمین را می‌دهیم که تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی و تعمیر آیفون‌های تصویری مختلف حرفه‌ای هستند و بهترین خدمت را به شما ارائه می‌دهند. تمامی خدمات پارسیان تعمیر دارای گارانتی کتبی ۶ ماهه میباشد و فقط با یک تماس تا کمتر از دو ساعت در هر منطقه از تهران، تعمیرکار پارسیان تعمیر در محل شما خدمتتان میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *