آیفون تصویری و نکات مهم در خرید آن

آیفون تصویری و نکات مهم در خرید آن

نکات مهم در خرید آیفون تصویری 

نکات مهم در خرید آیفون تصویری به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید. در ادامه پارسیان تعمر تمامی نکات حائز اهمیت را برای شما بازگو خواهد کرد.

در روزگاری زندگی می کنیم که پیشرفت تکنولوژی روی تمام مسائل زندگی ما تاثیر گذار است. باز کردن درب های ساختمان نیز از مواردی هستند که تحت تاثیر پیشرفت تکنولوژی قرار گرفته اند. در گذشته افراد مجبور بودند برای باز کردن درب ساختمان، تا درب ورودی بروند و درب را باز کنند. این اتفاق خطرات خودش را هم داشت. این که نمی توانستید تشخیص دهید چه کسی پشت درب است و… از این موارد است.

با پیشرفت تکنولوژی، سیستم های جدیدی مانند آیفون تصویری وارد بازار شدند. با استفاده از آیفون تصویری امنیت ساختمان ها بیش تر از پیش تامین شد و به طور کل تحولی در زمینه ی باز کردن درب ها اتفاق افتاد.

امروزه کمتر ساختمانی پیدا می شود که از آیفون تصویری استفاده نکند. در این مقاله قصد داریم به نکات مهمی که هنگام خرید آیفون تصویری لازم است در نظر بگیرید بپردازیم. شما می توانید با توجه به مطالب مطرح شده در این مقاله مناسب ترین دستگاه برای خود را انتخاب کنید.

نکات مهم در خرید آیفون تصویری
نکات مهم در خرید آیفون تصویری با پارسان تعمیر

نکات مهم خرید آیفون تصویری

برای تصمیم گیری بهتر در مورد انتخاب بهترین آیفون تصویری، نکات مهمی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

وضعیت سیم کشی ساختمان

از اولین و مهم ترین نکاتی که شما باید در نظر بگیرید این است که سیم کشی ساختمان شما پتانسیل و توانایی این را دارد که بتوانید آیفون تصویری نصب کنید؟ اگر به هر دلیلی نیاز باشد سیم کشی ساختمان تعویض شود یا سیم کشی جدیدی برای آیفون انجام شود، لازم است که ابتدا رضایت تمام ساکنین ساختمان را جلب کنید. آیفون های تصویری، رشته سیم های متفاوتی دارند که معمولا برای نصب آن، نیاز است که سیم کشی ساختمان تعویض شود.

نوع سکونت و سلیقه ی ساکنین ساختمان

در صورتی که در ساختمانی با واحد های متعدد زندگی می کنید، برای انتخاب نوع آیفون لازم است که سلیقه ساکنین را در نظر بگیرید و با نظر جمعی روی خرید یک مدل خاص توافق کنید.

از طرفی باید به این نکته نیز توجه کرد که ساکنین مالک هستند یا مستاجر. بدون شک مالکین روی کارایی و کیفیت محصول تمرکز دارند و می خواهند بهترین آیفون تصویری ممکن را تهیه کنند. این موضوع در مورد مستاجرین می تواند متفاوت باشد. معمولا هزینه کار برای مستاجرین اهمیت بیش تری دارد و ترجیح می دهند مبلغ کمتری را بپردازند.

تعداد واحد های ساختمان

از دیگر نکات مهم و فنی که لازم است در نظر بگیرید تعداد واحد های ساختمان است. آیفون تصویری های بسیاری وجود دارند که تنها قادر اند تعداد محدودی واحد را پشتیبانی کنند. بنابراین اگر در ساختمانی بزرگ یا مجتمع زندگی می کنید باید از پنل کدینگ استفاده کنید تا قابلیت پشتیبانی از تعداد واحد های بالا را داشته باشد.

با انتخاب در باز کن مناسب می توانید در هزینه های سیم کشی و هم چنین راه اندازی آیفون صرفه جویی کنید.

هماهنگی ظاهری

شما باید ظاهر ساختمان خود را مد نظر داشته باشید و دستگاهی را انتخاب کنید که از نظر ظاهری با ساختمان هماهنگی داشته باشد.

میزان هزینه در نظر گرفته شده

شاید از اولین مواردی که باید برای تهیه ی آیفون تصویری در نظر بگیرید، میزان بودجه ای است که می توانید برای این کار بپردازید. کیفیت، گارانتی و امکاناتی که این دستگاه ها دارند تعیین کننده قیمت آن ها است.

اگر بودجه محدودی داشته باشید، گزینه ای جز آیفون های تصویری ارزان ندارید. شما باید در باز کنی را انتخاب کنید که دارای حداقل قابلیت های باشد. امکاناتی نظیر ضبط فیلم و عکس ضروری نیستند و لازم نیست چنین امکاناتی حتما وجود داشته باشد.

اندازه ی صفحه نمایش آیفون تصویری

صفحه نمایش آیفون های تصویری به دو دسته تقسیم می شوند. برخی صفحه هایی لمسی دارند و گروه دیگر دارای شاسی و دکمه هستند. امروزه اکثر در باز کن هایی که به بازار عرضه می شوند دارای مانیتور تاچ هستند. این مانیتور ها به دلیل ظاهر شیک و مدرن خود و هم چنین آسان بودن تمیز کردن آن ها طرفداران بیش تری نسبت به مانیتور های دکمه ای دارند.

اندازه این صفحه نمایش ها در بازه ای بین ۵.۲ اینچ تا ۱۰ اینچ قرار می گیرد و هر کدام کیفیت تصویری متفاوت با دیگری دارند. رزولوشن، نور پس زمینه، LCD یا LED بودن این صفحه نمایش ها مواردی هستند که باعث ایجاد تفاوت در این دستگاه ها می شوند.

شرکت های تولید کننده این محصول، سایز های متفاوتی را با توجه به نیاز مشتری تولید و به بازار عرضه می کنند.

کیفیت صفحه نمایش آیفون تصویری

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کرد کیفیت صفحه نمایش است. به طور کلی می توان گفت افراد ترجیح می دهند تصویری واضح از مراجعه کننده روی نمایشگر ببینند. درست است که کیفیت تصویر نمایش داده شده تا حدود زیادی به کیفیت دوربین به کار رفته در آیفون بستگی دارد، ولی، تراکم پیکسلی نمایشگر آیفون نیز بی تاثیر نیست.

نکات مهم در خرید آیفون تصویری
ارائه نکات مهم در خرید آیفون تصویری

قابلیت های آیفون تصویری

آخرین مورد از نکات مهم قابل توجه برای خرید آیفون تصویری، قابلیت هایی است که این وسیله ها می توانند ارائه دهند. شما باید قابلیت های مورد انتظار خود و دیگر ساکنین را در نظر بگیرید تا بر اساس یک تصمیم جمعی اقدام به خرید کنید. هم چنین باید انتخاب درستی داشته باشید تا در زمان تعمیر آیفون تصویری دچار مشکل نشوید.

آیفون های تصویری قابلیت های مختلفی دارند که مختصرا به آن ها اشاره می کنیم.

قابلیت های آیفون تصویری

  • قابلیت ارتباط داخلی
  • قابلیت اتصال به دوربین مدار بسته
  • قابلیت پشتیبانی از چند پنل
  • قابلیت ذخیره سازی فیلم و عکس
  • و…
پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
تعمیرات فوق تخصصی آیفون تصویری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *