آیفون تصویری ضد آب

آیفون تصویری ضد آب

آیفون تصویری ضد آب

در عصر حاضر وجود آیفون تصویری ضد آب بر روی ساختمان ها جزوه مزایا آن ساختمان به حساب می آید و از جمله امکانات ضروری ای است که توانایی به وجود آوردن آرامش بیش تر اعضای ساکن در آن آپارتمان را دارد.

آیفون های تصویری به قدر قابل توجهی امنیت منزل و یا محل کار را بالا می برند.

یک ساختمان مسکونی یا تجاری ای که دارای سیستم آیفون تصویری و دوربین های مدار بسته باشد نسبت به یک ساختمانی که از داشتن این تجهیزات محروم است امنیت بسیار بیش تری داشته و ساکنان و کارکنان آن نیز از آسایش خاطر بیش تری برخوردار خواهند بود.

هم چنین وجود این قابلیت آیفون های تصویری که شما تا حد زمان معینی می توانید تصویر مراجعه کننده به ساختمان خود را ضبط و نگه داری کنید می تواند خاطر شما را از بابت حد امنیت آن ساختمان از بابت نفوذ سارقان آسوده تر کند.

حال اگر بخواهیم سراغ آیفون های تصویری ضد آب برویم باید بگوییم نه تنها از تمام شرایط و مزیت هایی که یک آیفون تصویری می تواند برای شما تامین کند برخوردار است بلکه در برابر آب و هر نوع مایعاتی نیز مقاوم است.

آیفون تصویری ضد آب
مشخصات و معرفی آیفون تصویری ضد آب

توضیحاتی بیش تر در مورد آیفون تصویری ضد آب

می توان آیفون های تصویری را در دسته انواع مختلف سیستم های ارتباطی که با پیشرفت تکنولوژی ساخت و استفاده از آن ها گسترده شد قرار داد که قادر هستند تا ارتباط را بین فرد مراجعه کننده و اشخاص ساکن در خانه برقرار کنند.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
نحوه تست میکروفون آیفون تصویری

هم چنین آیفون های تصویری این قابلیت را به شخص داخل ساختمان می دهند که بدون خارج شدن از منزل خود چهره فرد بیرون از ساختمان را تشخیص دهد و حتی با کمک لوازمی مانند: اتصال مموری، حافظه داخلی و یا اتصال ماژول حافظه، تصویر فرد یا افراد مراجعه کننده را ضبط و در صورت نیاز نگه داری کند.

آیفون های تصویری از نظر کیفیت تصویر به چند دسته سفید سیاه، رنگی، با لنز یا بدون لنز تقسیم می شوند که در بازار موجود و قابل دسترسی هستند.

درباره زاویه دید آیفون تصویری

زاویه دید آیفون های تصویری نیز در دو دسته‌ زاویه دوربین معمولی و دید باز قرار می گیرند.

محدوده تقریبی زاویه دید معمولی ۷۵ درجه و دید باز حدود ۹۵ تا ۱۳۵ درجه است که به شخص یا اشخاص در منزل این امکان را میدهند تا محدوده بیش تری از فضای مقابل درب منزلشان را کنترل کنند.

دوربین آیفون تصویری برای دید در شب باید به نور مادون قرمز مجهز باشد که یک دید معمولی را در شب برای شما فراهم می کند. برای بالا بردن کیفیت تصویر در شب بهتر است آیفون تصویری مجهز به سیستم تنظیم نور خودکار باشد.

هنگامی که بر روی سیستم آیفون های تصویری و یا تجهیزات الکترونیکی آی پی حافظی قرار گرفته شده باشد، قادر است تا از آن آیفون یا وسیله الکترونیکی در برابر آب و حتی ذرات خاک محافظت کند.

اگر بر روی لوازم بعد از حرف آی پی (IP) دوعدد قرار بگیرد می توان گفت که آن وسیله در برابر آب و خاک مقاوم است. از سمت چپ به راست، عدد اول نشان دهنده مقاومت دستگاه در برابر خاک و ذرات آن است و عدد دوم ثابت کننده مقاوم بودن دستگاه در برابر آب می باشد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
روشن شدن چراغ آیفون تصویری

درجه محافظتی آیفون های تصویری ضد آب

مسلما تمام آیفون های تصویری باید خارج از ساختمان نصب شوند که به طور معمول از درجه حفاظتی بالایی هم برخوردار هستند.

اما در این شرایط باز هم باید در هنگام نصب آن دقت کافی داشت تا مطمئن شد به خوبی تمام واشرهای آن عایق شده باشند و آب و هرنوع مایعی قدرت نفوذ به آن را نداشته باشد.

با این حال که این آیفون ها ضد آب هستند اما باز هم باید از تماس مستقیم آب با آیفون خودداری کرد. همین طور نیز باید به این نکته توجه شود که اگر میخواهید ضد آب بودن دستگاه آیفون تصویری شما از بین نرود باید از پنل های آیفون تصویری غیر استاندارد استفاده نگردد.

اجزای آیفون تصویری

هر آیفون تصویری از چند بخش ساخته می شود، که آن بخش ها از جمله:

-صفحه کلید ورودی

-کابل مخصوص ارتباط آیفون تصویری

-دوربین آیفون

-گوشی و صفحه نمایش

-کنترل مرکزی و قفل باز کن

قابلیت های آیفون های تصویری ضد آب

آیفون های تصویری با کیفیت بالا که در برابر قطرات آب و مایعات مقاوم باشند، علاوه بر این قابلیت مزایا و نکات مثبت دیگری نیز دارند که می توانند انتظارات شما را از بابت کیفیت و قابلیت های متنوع یک آیفون تصویری برآورده کند.

آیفون های تصویری باکیفیت بالا علاوه بر نمایش تصویر و ضبظ همان تصاویر قابلیت این را دارند که زنگ واحد خود را بر روی زنگ واحد همسایه دایورت کنید که در مواقع حضور نداشتن شما آن ها بتوانند به افرادی که به درب منزل شما مراجعه می کنند پاسخ دهند.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
عیب یابی آیفون تصویری 
آیفون تصویری ضد آب
قابلیت ها آیفون تصویری ضد آب

هم چنین در صورت عدم رضایت همسایه امکان دایورت کردن تماس آیفون تصویری بر روی تلفن همراهتان هم وجود دارد، که در این صورت با خیال راحت می توانید منزل خود را ترک کرده و دغدغه ای برای مراجعه فردی به درب منزلتان را نداشته باشید.

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در جهت تعمیر آیفون تصویری خود، با پارسیان تعمیر تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *