نحوه کد دادن به آیفون تصویری

کد دادن به آیفون تصویری

نحوه کد دادن به آیفون تصویری

کد دادن به آیفون تصویری یکی از مواردی می باشد که افراد زیادی نیاز به دانستن این اطلاعات دارند به همین دلیل ما در این مقاله می خواهیم نحوه کد دادن به آیفون تصویری را برای شما دوستان شرح دهیم.

آیفون های تصویری عموما دارای کد بندی می باشند که برای آن باید به دانش های زیادی واقف باشید.

در بازار ایران در واقع برند های مختلفی از آیفون های تصویری وجود دارد، و برای نصب هر کدام از این برند ها عموما باید به این مورد اشاره نماییم که برخی از مراحل به صورت یکسان می باشد.

کد دادن به آیفون های تصویری در ساختمان ها به چه نحوی می باشد؟

در ابتدا باید به این دقت نمایید که آیفون های تصویری که در ساختمان ها استفاده می شود عموما از چه پنلی استفاده می نمایند تا در انتها بتوانید به ادامه بپردازیم.

اپر از پنل های کدینگ جایگزین نامبرینگ ها استفاده می نماید باید این را در نظر داشته باشید که در این پنل باید به تمامی واحد های مورد استفاده یک کد اقتصادی را اختصاص دهید.

در نظر داشته باشید کد دهی آیفون های تصویری چهار سیمه امکان پذیر نمی باشد و در واقع برای نصب آن باید از دکوری نیز استفاده نمایید که این بر عهده شما و یا نصاب شما می باشد.

کد دادن به آیفون تصویری
کد دادن به آیفون تصویری در ساختمان ها به چه صورت می باشد؟

تقاوت پنل های کدینگ و نامبرینگ در کد دادن به آیفون تصویری

برخی این سوال را از ما دارند که این دو پنل با یک دیگر چه تفاوتی را دارند به همین دلیل باعث این خواهد شد تا برایشان سوالات معدوی به وجود بیایید پس در نتیجه ما در این مقاله هدف بر این داریم تا به صورت حلاصه این موارد را برای شما توضیح دهیم.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
ارتقا انتقال صدا و تصویر آیفون تصویری برای مسافت های بالای ۱۰۰ متر

دکور بندی هم نیز همانند آیفون ها نیازمند به کد بندی  

همان طور که در پیش تر بیان شد در واقع دکور بندی ها نیز همانند آیفون ها دارای مراحل کد بندی می باشند و برای تامین آن نیز باید بتوانید به صورتی منسجم فعالیت نموده تا در این روش برای شما مشکلی ایجاد نشود و شما به راحتی بتوانید مراحل را انجام دهید برای انسجام در روند کار می توانید تمامی دستگاه ها را در یک منطقه جمع آوری نمایید و به راحتی با کم ترین زمان ممکن برای کد دهی آیفون تصویری و دکور آن اقدام نمایید.

موارد لازمی برای کد دادن به آیفون تصویری و دکور های آن

شما برای کد دادن به آیفون تصویری و دکور های آن نیاز به برخی از ابزار ها مانند: جامپر، دارید پس در نتیجه باید بتوانید برای عملکرد با این دستگاه درست و با داشتن دانش کافی اقدام به کد دهی نمایید.

در اولین مرحله باید تمامی اجزا را به درستی آماده سازی نمایید و در مرحله بعد سوکت ها را برای نصب آماده کنید در این مرحله باید بتوانید از جامپر ها استفاده نمایید حالا باید برای پنل ها کد واحدی را ارائه نمایید در این صورت است که می توانید در بهترین حالت مراحل کد دادن به آیفون تصویری و دکور های آن را رعایت نمایید.

آشنایی با آیفون های تصویری 

دز واقع  آیفون های تصویری یکی از مواردی می باشد که برای مبحث امنیت ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دارای اهمیت بالایی می باشد و در واقع می توان گفت برای نصب آن همان طور که در بالا تر به آن اشاره نمودیم دارای مراحل پی چیده ای می باشد و افراد ناشی نمی توانند از این مرحله ها به درستی درکی را داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
آیفون تصویری و نکات مهم در خرید آن

پس در نتیجه در صورتی که این آیفون ها را برای نصب داشتید و یا برای تعمیر داشتید باید با افراد نصاب و یا تعمیر کار آیفون تصویری تماس حاصل نمایید در غیر این صورت این امکان وجود دارد که به بدنه کلی سیستم ها ضربه وارد شود در صورتی که بخواهید خودتان با دانش کمی که دارید این آیفون ها را نصب نمایید.

امکانات کد دادن به آیفون تصویری

آیفون های تصویری دارای انواع مختلفی می باشد در واقع چه از لحاظ ابعادی و چه از لحاظ مانیتوری با یک دیگر تفاوت های بسیاری دارد در نتیجه می توان بر این ادعا باشیم که قیمت های هرکدام دارای تفاوت بسیاری می باشد.

همان طور که میدانید استفاده از کد ها برای آیفون ها تقریبا زبان برای یک مادر می باشد شما در کد نویسی با برخی از کد های موجود می توانید به آن آیفون این را تعریف نمایید که در صورت دستور درب ها به سرعت باز شود و هزاران مواردی که باید به صورت دقیق به این موارد بپردازیم.

کد دادن به آیفون تصویری
امکان کد دادن به آیفون تصویری
مراکز فروش آیفون های تصویری کد داده شده

اگر به دنبال خرید یک آیفون تصویری با کیفیت با کم ترین نرخ و بهترین کیفیت می باشید می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید ما در کم ترین زمان ممکن با بهترین مشاورین برای شما خدمات ارزنده ای را ارائه می دهیم.

کارشناسان فروش ما با صرف کم ترین زمان ممکن به شما عزیزان خدمات ارزنده ای را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *