پشتیبانی ۲۴ ساعته
ارائه خدمات در کمترین زمان
ارائه خدمات با کمترین هزینه
تعمیرکاران متخصص و مجرب

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری

شرکت پارسیان تعمیر با بیش از ۱۶ سال تجربه با متخصصین مجرب و متعهد در زمینه نصب و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می‌باشد و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات تعمیر را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان در محل انجام دهد.

برای بهره مندی از خدمات ما کافی است به وب‌سایت رسمی پارسیان تعمیر مراجعه کنید و در قسمت ارتباط با ما، سوالات خود را با ما در میان بگذارید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

تعمیرات آیفون تصویری

مشکلات متداول آیفون تصویری

نداشتن تصویر در آیفون تصویری

یکی از شایع‌ترین مشکلات آیفون تصویری نداشتن تصویر می‌باشد که ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود که یکی از مهترین دلایل آن ایراد در سیم کشی آیفون تصویری می‌باشد که باید در ابتدا توسط متخصص مربوطه چک شود و در صورت نیاز، تعمیر شود، گاهی نیز ممکن است این مشکل از برد مانیتور باشد که در این صورت نیاز به تعویض این قطعه می‌باشد.

آبی شدن صفحه آیفون تصویری

آبی شدن صفحه نمایش آیفون تصویری از دیگر مشکلات آیفون تصویری می‌باشد که می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که ما در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. اما در ابتدا شما باید این نکته را بدانید که در هنگام آبی شدن صفحه نمایش آیفون تصویری اولین کاری که باید انجام دهید کشیدن مانیتور آیفون تصویری از برق می‌باشد که منجر به آسیب دیدن بیشتر آیفون تصویری نشود.

دلایل آبی شدن مانیتور آیفون
  • خراب شدن مانیتور آیفون تصویری
  • اشکال در سیم کشی آیفون تصویری
  • سوختن برد ال سی دی
  • مشکل در دوربین پنل بیرون درب
پرش تصویر در آیفون تصویری

پرش تصویر از جمله مشکلات آیفون‌های تصویری است که به دلیل خرابی برد تغذیه آیفون تصویری رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل‌ها می‌توان اقدام به تعویض یا تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری نمود.

ضعیف بودن یا قطع بودن صدای ورودی و خروجی

یکی از مشکلات دیگر آیفون تصویری قطع و وصل شدن صدای ورودی و خروجی آیفون تصویری می‌باشد که یکی از عمده ایراداتی است که ممکن است در طول استفاده از آیفون تصویری با آن مواجه شوید.

دلایل ضعیف بودن صدا
  • مشکل از میکروفون یا اسپیکر موجود در گوشی یا پنل دم درب
  • خراب شدن مانیتور آیفون تصویری
  • اشکال در سیم کشی آیفون تصویری
  • سوختن برد ال سی دی
  • مشکل در دوربین پنل بیرون درب
مشکل باز نشدن درب توسط آیفون تصویری

مشکل باز نشدن درب یکی از عمده ایراداتی است که مشتریان آیفون تصویری ممکن است با آن روبرو شوند که در حالت‌های مختلف ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. این مشکل ممکن است همزمان برای همه واحدها و یا برای تعدادی از واحدها پیش بیاید که بنا به حالت پیش آمده باید راه حل مناسبی را برای رفع این مشکل عملی کرد.

اگر این مشکل تنها برای یکی از واحدها پیش بیاید ممکن است ایراد از شاسی درب بازکن باشد و یا قسمتی از سیم کشی ایراد داشته باشد و اگر همه واحدها همزمان دچار این مشکل شدند امکان دارد که قفل درب باز کن دچار مشکل شده باشد که ابتدا باید قفل درب بازکن باز شده و چک شود و اگر قفل مشکلی نداشت ممکن است سیم قفل که پشت درب ورودی قابل مشاهده است در اثر زیاد باز و بسته شدن درب دچار قطعی شده باشد.

مشکل تداخل زنگ در آیفون تصویری

مشکل تداخل زنگ در آیفون تصویری زمانی پیش می‌آید که چند واحد همزمان صدای آیفون تصویری داخل واحدشان به صدا در بیاید که می‌تواند در مواقعی بسیار آزار دهنده باشد. علت به وجود آمدن این مشکل ممکن است از خرابی برد شاسی پنل بیرون درب باشد و همچنین می‌تواند از خرابی سوئیچر پنل آیفون تصویری باشد که وظیفه کنترل انتقال زنگ را در ساختمان‌های با تعداد واحد بالا دارد.